Beneteau Antares 8

Dynamika i prędkość

Beneteau Antares 8 to szybki jacht motorowy z kabiną umożliwiającą zakwaterowanie załogi. 8 metrowa jednostka przeznaczona do użytku wraz z silnikiem zaburtowym Suzuki 200KM.  Podobnie jak pozostałe Antaresy jest to łódź zamykana, dzięki czemu spędzimy znacznie więcej czasu na wodzie.

Wyposażenie

Parametry

 Dzięki swoim wymiarom możemy z nią odwiedzić każdy akwen na śródlądziu.Niezapomnianych wrażeń, nawet najbardziej wymagającym koneserom rejsów motorowodnych dostarczy silnik SUZUKI 200 KM.

 

Część mieszkalną w komfortowych warunkach zamieszkiwać może czteroosobowa załoga. Znajdują się tam dwie dwuosobowe koje; jedna na dziobie, druga w mesie jednostki ( po złożeniu stolika ). Pod każdą z koi znajdują się schowki umożliwiające wygodne rozmieszczenie bagażu. Wewnątrz znajduje się instalacja oświetleniowa LED, system audio FUSION. Dzięki otwieranym okienkom kabina posiada dobrą wentylację i dostęp do naturalnego oświetlenia.

Łazienka wyposażona jest w WC morskie ze zbiornikiem na fekalia, umywalkę, prysznic. W kabinie sanitarnej znajdują się również szafki na drobny bagaż oraz wskaźnik stanu zbiornika WC. W kuchni (Kambuzie) zastaną Państwo przenośną kuchenkę gaozwą, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak oraz zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych (garnki z pokrywkami, patelnia, talerze głębokie, talerze płaskie, talerze śniadaniowe, sztućce, kubki itp.) Poza standardowym wyposażeniem, do Państwa dyspozycji oddajemy lodówkę Waeco o pojemności 60 l.
Jacht Antares 8 wyposażony jest w prostownik, kabel i przejściówkę na wtyczkę kempingową, co umożliwia samodzielne ładowanie akumulatora w portach. Pod pokładem dodatkowo znajduje się radio z MP3 Bluetooth, gniazdka na 12V i USB/
Przestronny kokpit pozwala na komfortową i bezpieczną żeglugę nawet sześcio załodze. Relaks możliwy jest dzięki wygodnym siedziskom i rozkładanej pufie przy rufie jachtu. Pulpit sternika wyposażony jest w kierownicę, GPS z mapą Lowerance, manetkę do zmiany biegów,  echosondę, gniazdka 12V oraz wskaźniki: prędkości, obrotów, poziomu paliwa, trymu silnika, poziomu naładowania akumulatorów, poziomu oleju, temperatury silnika. Przy pulpicie znajduje się wygodny fotel sternika.
Konstrukcja pozwala na prawdziwe motorowodne szaleństwo w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Jacht Antares 8 idealnie sprawdza się na szlakach Wielkich Jezior Mazurskich.
  • Ceny nie zawierają opłaty za paliwo.
  • Przy czarterach dłuższych niż jeden dzień ceny podlegają negocjacjom.
  • Do samodzielnego prowadzenia łodzi należy posiadać patent sternika.
Scroll to Top