Caravelle 19 EBO

Dynamika i prędkość

Caravelle 19 EBO w wersji OPEN to jeden z najszybszych jachtów motorowych na Mazurach. Amerykańska konstrukcja pomieści nawet ośmioosobową załogę. Jacht wyposażony jest w silnik Mercury o mocy 150 KM.

szybkie motorówki

Ausrüstung

Parameter

Pulpit sternika umiejscowiony jest w centralnej części jachtu po prawej stronie. Znajduje się tam kierownica, manetka i dźwignia trymu silnika. Ponadto do dyspozycji sternika oddajemy wskaźniki: prędkości i trymu, oraz sygnał dźwiękowy. Jacht wyposażony jest również w stolik kokpitowy, oraz daszek BIMINI chroniący załogę od słońca lub deszczu.

Na dziobie i rufie znajdują się dodatkowe schowki na rzeczy załogi. Dodatkowym wyposażeniem motorówki Caravelle 19 EBO jest system audio z wejściem USB i wodoodpornymi głośnikami. Motorówka posiada również indywidualny pokrowiec do zakładania na noc, dołączany przy dłuższych czarterach; dzięki temu motorówka zawsze będzie sucha i gotowa do pływania.

Jacht wyposażony jest w najwyższej jakości środki ratunkowe: koło ratunkowe, kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi oraz gaśnicę.
Na pokładzie dostępny jest zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania. Solidy osprzęt jak knagi, kotwica, długie cumy oraz wytrzymałe odbijacze. Zarówno jacht jak i silnik objęte są ubezpieczeniem.

  • Ceny nie zawierają opłaty za paliwo.
  • Przy czarterach dłuższych niż jeden dzień ceny podlegają negocjacjom.
  • Do samodzielnego prowadzenia łodzi należy posiadać patent sternika.
Scroll to Top