Beneteau Antares 8

Szybko i Dostojnie

Bayliner 742 Cuddy  to nowoczesny luksusowy jacht motorowy. Prawie osiem metrów długości kadłuba przyniosło przestrzenną kabinę mieszkalną, którą w komfortowych warunkach może zamieszkiwać nawet do 2 osób. Jacht zbudowany jest zgodnie z nowoczesną stylistyką.

Wyposażenie

Parametry

Pływanie Baylinerem wymaga uprawnień. Sterowanie jednostką jest dziecinnie proste dzięki mocnemu skrętnemu silnikowi Mercrusier 4,3 l o mocy 280 KM, oraz mocnemu sterowi strumieniowemu zamontowanemu na dziobie jednostki. Stateczność podczas długi przelotów prze jeziora lub kanały zapewnią specjalne hydro skrzydła zamontowane po lewej i prawej stronie kadłuba. Pod pokładem znajdują się dwa dwuosobowe miejsca do spania .

System audio wraz z subwooferem z pewnością uświetnią poranki i wieczory spędzane na jachcie. Mesie znajduje się część kuchenna, tzw. Kambuz. W Kambuzie zastaną Państwo kuchenkę, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak, ciepłą wodę.

Poza standardowym wyposażeniem, do Państwa dyspozycji oddajemy lodówkę sprężarkową. W kokpicie znajduje się sterówka i część wypoczynkowa, która osłonięta jest stałym zadaszeniem, które chroni od słońca, a w ulewne dni dzięki specjalnym roletom umożliwia komfortowe pływanie. Sternik ma do dyspozycji echosondę z GPS mazurskich jezior, manetkę silnika, panel steru strumieniowego, panel od świateł, panel od radia. Tylni trap jednostki jest bardzo obszerny i zapewnia pełnym komfort przy kąpielach w jeziorze,

  • Ceny nie zawierają opłaty za paliwo.
  • Przy czarterach dłuższych niż jeden dzień ceny podlegają negocjacjom.
  • Do samodzielnego prowadzenia łodzi należy posiadać patent sternika.
Scroll to Top