Parker 690 DayCriuser- 250 KM

Szybko i Dostojnie

Parker 690 DC napędzany nowoczesnym silnikiem Mercury  o mocy 250 KM to niesamowicie szybki i przestronny jacht motorowy. Prawie siedem metrów długości kadłuba, pozwoliło osiągnąć wyjątkowo przestronny kokpit w którym wygodnie zmieści się nawet siedem osób załogi. Wygodna kanapa, która otacza stól na rufie jednostki, po obniżeniu i przykryciu materacem zamienia się w wygodne łóżko do opalania Jacht zbudowany jest zgodnie z nowoczesną stylistyką. W ciągu dnia wygodnie może na nim pływać nawet 8 osób !

wypożyczalnia motorówek i łodzi

Wyposażenie

Parametry

Fotel nawigatora oraz rufowa kanapa mają przesuwane oparcia. Dzięki temu fotel może być zwrócony w kierunku kokpitu, a kanapa na rufie może być przedłużeniem platformy kąpielowej, co ułatwi założenie nart wodnych lub dopilnowanie kąpiących się dzieci.

Dodatkowym wyposażeniem jest również szufladowa lodówka. Po lewej zamontowano elegancki zlew oraz kuchenkę gazową schowaną w szufladzie.

Pływanie Parker 690 DC wymaga uprawnień. Sterowanie jednostką jest bardzo proste dzięki mocnemu skrętnemu silnikowi zaburtowemu Mercury o mocy 250 KM, oraz mocnemu sterowi strumieniowemu zamontowanemu na dziobie jednostki.

Pod pokładem znajduje się podwójne miejsce do spania . System audio FUSION  z pewnością uświetnią poranki i wieczory spędzane na jachcie.

W toalecie znajduje się WC morskie(z podłączonym zbiornikiem) oraz Prysznic i umywalka.

W kokpicie znajduje się sterówka i część wypoczynkowa, która osłonięta jest stałym zadaszeniem, które chroni od słońca, a w ulewne dni dzięki specjalnym roletom umożliwia komfortowe pływanie.

Sternik ma do dyspozycji echosondę  z ogromnym wyświetlaczem z GPS mazurskich jezior, manetkę silnika, panel steru strumieniowego, panel od świateł, wycieraczkę, panel od radia.

Tylni trap jednostki jest bardzo obszerny i zapewnia pełnym komfort przy kąpielach w jeziorze. Warto nadmienić że w całości osłonięty jest daszkiem BIMINI.

  • Ceny nie zawierają opłaty za paliwo.
  • Przy czarterach dłuższych niż jeden dzień ceny podlegają negocjacjom.
  • Do samodzielnego prowadzenia łodzi należy posiadać patent sternika.
Scroll to Top