Sea Ray 265 Sundacer

Dynamika i prędkość

Sea Ray 265 Sundancer to nowoczesny  luksusowy jacht motorowy, Ponad osiem metrów długości kadłuba przyniosło przestrzenną kabinę mieszkalną, którą w komfortowych warunkach może zamieszkiwać nawet do 4 osób. Pływanie Searay 265 wymaga uprawnień. Sterowanie jednostką jest dziecinnie proste dzięki mocnemu skrętnemu silnikowi Mercrusier 6.2 l o mocy 350 KM, oraz mocnemu sterowi strumieniowemu zamontowanemu na dziobie jednostki.

Czarter jachtów motorowych Mazury

Wyposażenie

Parametry

Jacht zbudowany jest zgodnie z nowoczesną stylistyką. Pływanie Searay 265 wymaga uprawnień. Sterowanie jednostką jest dziecinnie proste dzięki mocnemu skrętnemu silnikowi Mercrusier 6.2 l o mocy 350 KM, oraz mocnemu sterowi strumieniowemu zamontowanemu na dziobie jednostki. Stateczność podczas długi przelotów prze jeziora lub kanały zapewnią specjalne hydro skrzydła zamontowane po lewej i prawej stronie kadłuba.

Pod pokładem znajdują się dwa dwuosobowe miejsca do spania . System audio FUSION  z pewnością uświetnią poranki i wieczory spędzane na jachcie. Mesie znajduje się część kuchenna, tzw. Kambuz. W Kambuzie zastaną Państwo kuchenkę, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak, ciepłą wodę. Poza standardowym wyposażeniem, do Państwa dyspozycji oddajemy lodówkę sprężarkową. W toalecie znajduje się WC elektryczne (z podłączonym zbiornikiem) oraz Prysznic i umywalka.

W kokpicie znajduje się sterówka i część wypoczynkowa, która osłonięta jest stałym zadaszeniem, które chroni od słońca, a w ulewne dni dzięki specjalnym roletom umożliwia komfortowe pływanie. Sternik ma do dyspozycji echosondę z GPS mazurskich jezior, manetkę silnika, panel steru strumieniowego, panel od świateł, wycieraczkę, panel od radia. Tylni trap jednostki jest bardzo obszerny i zapewnia pełnym komfort przy kąpielach w jeziorze.

  • Ceny nie zawierają opłaty za paliwo.
  • Przy czarterach dłuższych niż jeden dzień ceny podlegają negocjacjom.
  • Do samodzielnego prowadzenia łodzi należy posiadać patent sternika.
Scroll to Top