D-Boat 550 Diamand

najpiękniejszy jacht motorowy na Mazurach

D-Boat Diamond 550 to jeden z najpiękniejszych jachtów motorowych na Mazurach. Polska  konstrukcja pomieści nawet pięcioosobową załogę. Czarny kolor kadłuba, oraz pokład pokryty pięknym syntetycznym teakiem nadaje tej jednostce iście filmowej klasy. Jacht wyposażony jest w nowy silnik Mercury o mocy 115 KM. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowo niskie spalanie – nawet 10 litrów na godzinę.

"wynajem motorówek Mazury", "łodzie na Mazurach", "aktywny wypoczynek na Mazurach"

Wyposażenie

Parametry

Motorówka DBOAT 550 Diamond doskonale sprawdzi się podczas rejsów rekreacyjnych oraz sesji zdjęciowych. Z pokładu naszej łodzi mogą Państwo podziwiać piękno szlaku Wielkich Jezior Mazurskich z nieznanej dotąd strony. Podziwiać można zachody słońca piękniejsze niż kiedykolwiek oraz eksplorować tereny dotąd niedostępne dla ludzi.

Pulpit sternika umiejscowiony jest w centralnej części jachtu po prawej stronie. Znajduje się tam kierownica, manetka i dźwignia trymu silnika, panel GPS Simrad. Ponadto do dyspozycji sternika oddajemy wskaźniki: prędkości i trymu, oraz sygnał dźwiękowy.

Na dziobie i rufie znajdują się dodatkowe schowki na rzeczy załogi. Dodatkowym wyposażeniem motorówki D-BOAT 550 – jest system audio z wejściem USB i wodoodpornymi głośnikami. System nagłośnienia Fusion, to gwarancja najwyższej jakości oraz najlepszego brzmienia w klasie.

Motorówka posiada również indywidualny pokrowiec do zakładania na noc, dołączany przy dłuższych czarterach; dzięki temu motorówka zawsze będzie sucha i gotowa do pływania.

Na pokładzie dostępny jest zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania. Solidny osprzęt jak knagi, kotwica, długie cumy oraz wytrzymałe odbijacze.

 

  • Ceny nie zawierają opłaty za paliwo.
  • Przy czarterach dłuższych niż jeden dzień ceny podlegają negocjacjom.
  • Do samodzielnego prowadzenia łodzi należy posiadać patent sternika.
Przewiń do góry