Parker 800 Weekend - 350 KM

Szybko i Dostojnie

Parker 800 Weekend  to nowoczesny i ergonomiczny szybki jacht motorowy. Osiem metrów długości kadłuba przyniosło przestrzenną kabinę mieszkalną, którą w komfortowych warunkach może zamieszkiwać nawet do 5 osób. Jacht zbudowany jest zgodnie z nowoczesną stylistyką. W ciągu dnia wygodnie może na nim pływać nawet 8 osób !

Czarter jachtów motorowych Mazury

Wyposażenie

Parametry

Pływanie Parker 800 Weekend wymaga uprawnień. Sterowanie jednostką jest bardzo proste dzięki mocnemu skrętnemu silnikowi zaburtowemy Suzuki o mocy 350 KM ( napędzanego dwoma śrubami ), oraz mocnemu sterowi strumieniowemu zamontowanemu na dziobie jednostki. Stateczność podczas długi przelotów prze jeziora lub kanały zapewnią specjalne hydro skrzydła zamontowane po lewej i prawej stronie kadłuba.

Pod pokładem znajdują się dwa dwuosobowe miejsca do spania. Jedno w oddzielnie zamykanej kabinie dziobowej, drugie pojedyńcze pod siedziskami w kokpicie, oraz podwójne łóżko po złożeniu stolika w mesie. . System audio FUSION  z pewnością uświetnią poranki i wieczory spędzane na jachcie.

Mesie znajduje się część kuchenna, tzw. Kambuz. W Kambuzie zastaną Państwo kuchenkę, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak. Poza standardowym wyposażeniem, do Państwa dyspozycji oddajemy lodówkę sprężarkową.

W toalecie znajduje się WC morskie(z podłączonym zbiornikiem) oraz Prysznic i umywalka.

W kokpicie znajduje się sterówka i część wypoczynkowa, która osłonięta jest stałym zadaszeniem, które chroni od słońca, a w ulewne dni dzięki specjalnym roletom umożliwia komfortowe pływanie.

Sternik ma do dyspozycji echosondę  z ogromnym wyświetlaczem z GPS mazurskich jezior, manetkę silnika, panel steru strumieniowego, panel od świateł, wycieraczkę, panel od radia.

Tylni trap jednostki jest bardzo obszerny i zapewnia pełnym komfort przy kąpielach w jeziorze. Warto nadmienić że w całości osłonięty jest daszkiem BIMINI.

  • Ceny nie zawierają opłaty za paliwo.
  • Przy czarterach dłuższych niż jeden dzień ceny podlegają negocjacjom.
  • Do samodzielnego prowadzenia łodzi należy posiadać patent sternika.
Przewiń do góry