Quicksilver 675 Weekend

nowoczesny i komfortowy

Jacht Quicksilver 675 to idealna jednostka dla osób, które cenią sobie wygodę, bezpieczeństwo oraz przyjemność płynącą z żeglowania. Dzięki bogatemu wyposażeniu, jakie oferuje, jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających żeglarzy.Motorówka jest wyposażona w automatyczny system kontroli trymu ZIPWAKEZipwake automatycznie zmniejsza opór fal, a tym samym zmniejsza zużycie paliwa. Innowacyjne czujniki 3D zapewniają nieporównywalną kontrolę trymu, wychylenia i kursu. Opatentowana seria wytrzymałych interceptorów daje dużą siłę działania i nieporównywalną szybkość reakcji.

 

675

Wyposażenie

Parametry

Dla kogo

Jacht Quicksilver 675 to idealna jednostka dla osób, które cenią sobie wygodę, bezpieczeństwo oraz przyjemność płynącą z żeglowania. Dzięki bogatemu wyposażeniu, jakie oferuje, jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających żeglarzy.

Jacht Quicksilver 675 Weekend to jednostka, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających żeglarzy. Dzięki swojemu wyposażeniu, bezpieczeństwu oraz doskonałym parametrom technicznym, zapewni niezapomniane wrażenia podczas żeglowania i umożliwi spędzenie wspaniałych chwil na wodzie.

 

Wyposażenie

Jacht Quicksilver 675 Weekend został wyposażony w nowoczesne systemy firmy SIMRAD, które pozwalają na bezpieczne i skuteczne manewrowanie w trudnych warunkach. Dzięki silnikowi o mocy 225 KM, jacht osiąga imponującą prędkość, co pozwala na szybkie i wygodne przemieszczanie się po wodzie.

 

Pokład

Na zewnątrz jachtu znajduje się przestronny kokpit, gdzie znajdziemy ustawne fotele oraz duży stolik, na którym można zjeść posiłek lub wypić kawę podczas odpoczynku na wodzie.

Na pokładzie jachtu znajdziemy wiele funkcjonalnych rozwiązań, które sprawiają, że żeglowanie staje się łatwe i przyjemne. W kabinie mieszczącej 4 osoby znajduje się między innymi wygodne łóżko, stolik, lodówka, kuchenka i toaleta, co umożliwia swobodne korzystanie z jachtu nawet na dłuższe wyprawy.

 

Co wyróżnia ten jacht

  • Bimini
  • Echosonda

Dane podstawowe

Długość całkowita: 6,75 m

Wysokość w kabinie: 1,95 m

Zanurzenie: 1,2 m

Zbiornik: 300 l

 

Uprawnienia  

Jednostka wymaga patentu sternika.

 
  • Ceny nie zawierają opłaty za paliwo.
  • Przy czarterach dłuższych niż jeden dzień ceny podlegają negocjacjom.
  • Do samodzielnego prowadzenia łodzi należy posiadać patent sternika.
Przewiń do góry